Prehľad služieb
Registrácia

Hľadaj...

MENU
+421 905 401 344

Už od roku 2007 sa zaoberáme oblasťou centrálneho riadeného vetrania a v našom portfóliu nájdete celú škálu komponentov pre vetracie systémy špičkovej kvality, ktoré inštalujeme do rodinných domov bytových domov i nehnuteľností vyžadujúcich špecifické riešenia ako sú hotely, konferenčné sály, reštaurácie či kancelárske priestory.
Počas tohto pôsobenia sme dokázali nadobudnúť nielen dostatok skúseností, ale i know-how a technického zabezpečenie, ktoré nám umožňuje plynule vykonávať všetky fázy montáže, asistovať alebo len zapožičať potrebné montážne vybavenie. Všetko presne podľa potrieb a možností klienta.


V súčasnosti našim klientom ponúkame:

Návrh, projekt a cenový rozpočet vhodného vetracieho systému pre konkrétnu nehnuteľnosť

- ročne do finálnej podoby zrealizujeme v našej réžii viac než 90 kompletných systémov vetrania, za 10 rokov si mieru reklamácií držíme stabilne pod 1% z celkového predaného objemu (kde sú zahrnuté aj montáže, ktoré si klienti realizujú vo svojej réžii). Dá sa teda povedať, že príprava návrhu, prípadne projektu, je v tých najsprávnejších rukách či sa to týka rodinného domu, bytového domu alebo hotela, konferenčnej sály či kancelárskych priestorov. Ako presne to prebieha sa dozviete tu.

Konzultácie v našich referenčných domoch

- presne tak, náš systém môžete (ne)vidieť  a (ne)počuť priamo v prevádzke v dvoch referenčných domoch (bratislavský a prešovský kraj), môžete položiť akékoľvek otázky a podrobne sa informovať.

Konzultácie s profesionálnym technikom montáže priamo na mieste inštalácie

- ak zvolíte montáž vo vlastnej réžii, aj tak v tom nebudete sami. Naši technici sú k dispozícii nielen telefonicky, či mailom ale aj osobne. V prípade, že chcete poradiť  s inštaláciou je možná konzultácia priamo na mieste inštalácie vetracieho systému. Môžete tak konzultovať celý postup, či vhodnosť konkrétnej montážnej technológie.

Zapožičanie kvalitných diamantových rezacích nožov, vŕtačiek HILTI a iného náradia

- montáž v réžii klienta sa snažíme čo najviac uľahčiť a skvalitniť, disponujeme dostatkom montážneho náradia nato, aby sme ho klientom vedeli zapožičať. V prípade, ak si nie ste istí, či niektoré úkony zvládnete, vieme zabezpečiť len niektoré nevyhnutné, náročnejšie úkony (napr. jadrové vŕtanie)

Spustenie vetracej centrály

- vetraciu centrálu Vám vždy nastavíme a spustíme my, v súlade so záručnými podmienkami


Záručný, pozáručný servis a služba SERVIS+

- samozrejmosťou je záručný i pozáručný servis zariadení. V prípade vetracích systémov, ktoré v plnom rozsahu inštaluje náš tím má klient možnosť si objednať a program SERVIS+, ktorý zahŕňa rozšírenú záruku na 5 rokov, pravidelné kontroly zariadenia našim technikom a Ďalšie výhody.

Nákup prostredníctvom e-shopu

-rýchly a pohodlný spôsob ako nakúpiť nielen pre klentov ale i obchodných partnerov, s ktorými spolupracujeme. Okrem bežného nákupu sa môžete zaregistrovať aj na pravidelný odber filtrov vo Vami zvolenom časovom intervale. Nevyhnutné filtre tak už nebudete musieť objednávať stále opakovane, jednoducho dorazia samé až k vašim dverám.


Je dobré vedieť tiež:


- Distribúciu komponentov vetracích systémov COMAIR zabezpečujeme pre celú SR a ČR od roku 2007
- Disponujeme vlastným skladom a dopravou, dokážeme zabezpečiť dodanie i kompletnú realizáciu vrátane prípravných prác

Navštívte nás v našom showroome

Rýchly kontakt

AERO SYSTEM, s.r.o.

kancelária a sklad:
Hniezdne 118

065 01  Hniedzne


Prvý kontakt:
info@aerosystem.sk
+421 905 401 344
Technická podpora:
+421 947 974 852  
Montáže - podpora:
+421 915 710 914
Obhliadka referencií:
obhliadka@aerosystem.sk
Projekcia:
projekcia@aerosystem.sk