O spoločnosti
Registrácia

Hľadaj...

MENU
+421 905 401 344

Dlhoročné skúsenosti a stovky spokojných klientov

Spoločnosť Aero System, s.r.o. je na trhu aktívna od roku 2007 a pôsobí na celom Slovensku. Zaoberáme sa komplexne oblasťou riadeného vetrania, v ktorej dokáže zastrešiť všetky fázy realizácie od kompletného návrhu a projektu až po dodanie a kompletnú inštaláciu a spustenie. Systémy riadeného vetrania môžete reálne vidieť, a (ne)počuť prostredníctvom obhliadky v dvoch referenčných domoch – na východe, v Starej Ľubovni a pri Bratislave v obci Sekule.

"Našou prioritou je predovšetkým zdravé bývanie, čo je zámer, ktorým sa riadime pri všetkých fázach realizácie projektov. V rámci dlhoročného pôsobenia na trhu máme mieru reklamácií stabilne pod 0,92%. Ročne uložíme viac než 20 km vzduchovodnéhoo potrubia, osadíme viac než 1000 ks vetracích vyústení a úplnú dôveru nám dalo viac než 100 klientov, ktorí si vybrali kompletnú realizáciu na kľúč." Ing. Rastislav Petrus, konateľ spoločnosti Aero System, s.r.o.

V rámci nášho fungovania sme ako jedna z mála firiem dokázali vyhovieť prísnym medzinárodným kritériám pre certifikáciu manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001:2016 , ktorým sme preukázali nielen dobrú ekonomickú kondíciu, ale aj vysokú úroveň poskytovaných služieb a pokrytie všetkých legislatívnych a technických parametrov našich produktov.

 


Viac možností na výber - optimálne riešenie podľa vašich potrieb


V našom portfóliu nájdete viaceré značky, pri ktorých sme si istí ich kvalitou, životnosťou a prešli našim odborným overením. Každá z nich je pre nás dôveryhodným a serióznym obchodným partnerom, ktorého sme vybrali nielen na základe vynikajúcich certifikovaných hodnôt efektivity a výkonu, ale predovšetkým na základe celkového konceptu systému riadeného vetrania daného producenta. Náš výber sme prispôsobili tak, aby sme dokázali pokryť záujem o špičkové a veľmi kvalitné zariadenia v rôznych výkonnostných úrovniach, cenových hladinách i montážnych preferenciách.

V súčasnosti realizujeme systémy riadeného vetrania s rekuperáciou s produktmi značiek: COMAIR, Vent-Axia, Quantum, Ventra, Salda a Jablotron. Pre spoločnosť COMAIR sme zároveň výhradným distribútorom pre SR a ČR. V rámci portfólia má svoje nezastupiteľné miesto aj technológia zemného výmenníka na glykólovej báze, ktorá je spolu s rekuperáciou maximálne efektívna a je označovaná ako najzdravšia forma klimatizácie.

Pre našich klientov sa snažíme vytvoriť optimálne podmienky spolupráce, vďaka vlastnému skladu dokážeme objednávky vybavovať rýchlo a pružne, pričom klient si môže zvoliť mieru našej asistencie od realizácie na kľúč alebo úplne samostatnej montáže po inštruktáži, zapožičaní montážnej technológie, či čiastočnej asistencii pri časovo alebo projektovo náročnejších úkonoch.
Záleží nám na ústretovej komunikácii, zodpovednom prístupe a vytvorení ideálneho riešenia presne podľa potrieb a očakávaní klienta. Neváhajte nás kontaktovať.

Navštívte nás v našom showroome

Rýchly kontakt

AERO SYSTEM, s.r.o.

kancelária a sklad:
Hniezdne 118

065 01  Hniedzne


Prvý kontakt:
info@aerosystem.sk
+421 905 401 344
Technická podpora:
+421 947 974 852  
Montáže - podpora:
+421 915 710 914
Obhliadka referencií:
obhliadka@aerosystem.sk
Projekcia:
projekcia@aerosystem.sk